ANDRA DAY – NOWA KRÓLOWA DETRONIZACJI

Czy Ci też zdarza się zawiesić ciało w bezruchu, gdy niespodziewanie odbierasz brzmienie nadzwyczajnego głosu? Wyłączasz inne zmysły wytężając słuch i chłoniesz słowa?

Talent to jedyna rzecz, której zazdroszczę ludziom. Zwłaszcza ten muzyczny. Bo jak niezwykłym darem jest głos, który odurza umysł, porusza serca i wznosi w powietrze tak mocne wibracje emocji. Ścinałem jajka na jajecznicę, gdy Spotify zadzwoniło mi po uszach siłą jej głosu. Andra Day, nieznana mi dotąd amerykańska artysta z San Diego, to jeden z najpiękniejszych głosów, jaki znalazł się na liście moich ulubionych płyt. „Cheers to the Fall” to niesamowita wrażliwość, słowa i uroczy, melodyjny klimat retro. Andra jest eksperymentalistką. Jak mówi, nie da się zamknąć w żadne muzyczne ramy. Niech niesie ją muzyczny prąd sławy i rozwoju. Trzymajcie ze mną kciuki, by dostała się na sam szczyt – to na pewno jej miejsce. Z drogi gwiazdki, ustąpcie miejsca, nadchodzi SUPERNOVA!

 

Article Tags :
Wiktor
Wiktor Leśniak

Mam słabość do ładnych rzeczy, dobrych ludzi i smacznego jedzenia, toteż nie rezygnuję z niczego co dodaje życiu kolorów. Hedonizm traktuję jak lekarstwo. Przyjemność wzmaga dobre myślenie. I dobre zdrowie też! Moda, zdjęcia i podróże to mój świat - gdy tylko mogę - tam właśnie uciekam.

Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *