TEORIA GRAFFITI

koszula moschino płaszcz bytom spodnie cheap monday cricoteka

Jaka mozaika na zewnątrz, taka też w środku. Nasz sposób bycia jest odzwierciedleniem tego, jak zbudowane jest nasze myślenie. Jak zawieje, tak czujemy. Nie jest idealnie, ale gdy pójdziesz pod wiatr, poczujesz więcej. I więcej do Ciebie wróci.


Prinze George – Upswing


Cóż, tak właśnie jest, że kształtuje nas wszystko dookoła i wszystko to nas zmienia. Na lepsze, na gorsze. Zyskujemy i tracimy. Możemy być jak gracze na giełdzie – wzbudzać emocje, być na krawędzi, czuć brawurę. Jest rekin i jest też bankrut. Masz wybór, jak mocno chcesz czuć życie – bo możesz wybrać lokatę – bezpieczeństwo, gwarancję i stabilność. Nudę, wędkowanie, jednego z dziesięciu i emeryturę. O finansach niewiele wiem (tu odsyłam Was na portal rekinfinansow.pl), wiem natomiast że każdy z nas sam zadecyduje, czy stanie na froncie, czy schowa się za nim. Czy zawalczy o swoje i podejmie ryzyko porażki robiąc krok przed szereg czy stanie w nim szepcząc drugiemu do ucha rozpacz własnego ego.

Tylko podejmując ryzyko inicjatywy jesteś w stanie zyskać. Bo wychodząc ze strefy komfortu bombardują Cię nieznane dotąd bodźce. A to one kształtują Twoją osobowość i dzięki nim zyskujesz doświadczenia. Każde z nich to nowa wiedza na temat świata i samego siebie, kolejny fragment mozaiki, nowy kolor graffiti, większa świadomość. Ryzykujmy. Bo lepiej zaznać smak porażki w dążeniu do sukcesu niż rozczarowanie bezczynnością.

Moja stylizacja to wzorzysta koszula zestawiona z czarnymi spodniami i burgundowym, wełnianym płaszczem. Jako idealne tło zdjęć wybraliśmy wraz z Anetą Siemieniuk FOT.SIEMI fasadę muzeum Cricoteka poświęconego twórczości Tadeusza Kantora – tło które jednocześnie kontrastuje z ubiorem i wpasowuje się w jego klimat. Zachęcam do podejmowania inicjatyw i życzę miłego oglądania zdjęć:)

Płaszcz: wełniany, burgundowy płaszcz marki Bytom
Marynarka: second hand
Koszula: wzorzysta koszula Love Moschino
Spodnie: Cheap Monday
Buty: Steve Madden

 

Zdjęcia: Aneta Siemieniuk FOT.SIEMI
Article Tags : , , ,
Wiktor
Wiktor Leśniak

Mam słabość do ładnych rzeczy, dobrych ludzi i smacznego jedzenia, toteż nie rezygnuję z niczego co dodaje życiu kolorów. Hedonizm traktuję jak lekarstwo. Przyjemność wzmaga dobre myślenie. I dobre zdrowie też! Moda, zdjęcia i podróże to mój świat - gdy tylko mogę - tam właśnie uciekam.

Related Posts
florencja florence bagno a ripoli pool party

Discussion about this post

  1. Szymon pisze:

    Kompozycja jak zwykle wyborna. Szczególnie współgra kolorystyka. Pomimo wzorzystej koszuli całość jest spójna i harmonijna w pewnym sensie !

    Tak 3 maj !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *