BIEGUNY RADOŚCI

Szybko zapadające wieczory sprzyjają wsiąkaniu w atmosferę przywoływania wspomnień, zasiadaniu na kanapie z doprawioną kawą i rozmyślaniu o niebieskich migdałach. Wspominamy dobre i złe momenty, wśród nich świeży wciąż obraz pewnej srogiej zimy. Zbombardowany armatą białych chusteczek, osłabiony tudzież stresem bądź konsekwencją w pośpiechu niechlujnie założonego szalika – popadłem w mocną chorobę.


Kim Churchill – Window To The Sky


Zupełnie wyłączony z rutyny dnia, do której przywykłem, przez conajmniej tydzień czasu błagalnie wyczekiwałem pierwszych zwiastunów ozdrowienia. Po dojściu do sił i przeżyciu całego dnia zgodnie ze stałym harmonogramem, zmęczenie zdało się największą nagrodą, jaka mogła mnie wówczas spotkać. Napawałem się radością w podsumowaniach trudu, który zaoferował mi dzień przeżyty w zdrowiu i sile. Poczułem, jak cenne jest ciało i jakim więzieniem staje się owładnięte chorobą. Dbajmy więc o nie, bo ciało to jest narzędziem wszelkiej pracy, a więc też źródłem satysfakcji. Gdy zadbasz o ciało to i w głowie zrodzi się miejsce na zdrowie myślenie.

Tak więc wyciskam z końcem dnia ostatki wyspanej w nocy energii i zapisuję tu swoje myśli. Taka natura człowieka, że zawsze chce tego, czego akurat mieć nie może. Wspominając więc jesiennym wieczorem zimę, ciepło wspominam też lato (!) i zachłannie intensywny przyjazd moich cudownych gości do Polski. Tydzień czasu, by pokazać co polskie i co najlepsze. Wrocław – Kraków i stolica. Była kapusta i pierogi, piwo i maślanka. Były też muzea, kościoły, serce Chopina, puby i parkiety. Była polska muzyka, były polskie zwyczaje i polska gościnność na poziomie maksymalnego zaangażowania. Oto nasza podróż i utrwalona magia ulotnych, pięknych chwil. Poznajcie moich przyjaciół – Beibei, Grace i Clément.


– WROCŁAW –


– KRAKÓW –


– WARSZAWA –

 

 

Article Tags : , , ,
Wiktor
Wiktor Leśniak

Mam słabość do ładnych rzeczy, dobrych ludzi i smacznego jedzenia, toteż nie rezygnuję z niczego co dodaje życiu kolorów. Hedonizm traktuję jak lekarstwo. Przyjemność wzmaga dobre myślenie. I dobre zdrowie też! Moda, zdjęcia i podróże to mój świat - gdy tylko mogę - tam właśnie uciekam.

Related Posts
florencja florence bagno a ripoli pool party
płaszcz golf zara emporio armani okulary słoneczne srebrne buty zign spodnie cheap monday kraków nowa huta

2 Discussion to this post

  1. mick.milton.krk pisze:

    te zdjęcia są wybitne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *