POTRAKTUJ JABŁKO NA CZTERY SPOSOBY

Drzewa owocowe to niewątpliwie najsmaczniejszy argument przemawiający za posiadaniem własnego ogrodu. I choć do koszenia trawy i podlewania kwiatów nie garnę się skwapliwie, zawsze znajdę siłę na owocobranie. A że jabłek było sporo, jako człowiek przedsiębiorczy, w możliwie przyjemny sposób postanawiam się z nimi uporać. Oto 4 idealne sposoby na jabłko.


  • Sposób nr 1. Rzuć jabłkiem w eter! Weź ze sobą psa – rozniesie ich połowę po całym ogrodzie. Moja Tośka uwielbia jeść jabłka, oczywiście tylko te latające w powietrzu, wywalczone i zdobyte :)


  • Sposób nr 2. Wymień jabłko na towar deficytowy. Zawsze znajdzie się w okolicy łakomczuch chętny na słodkie jabłka. Także zostaw je w ogrodzie miłej starszej pani. Jeśli los sprzyja, dostaniesz w zamian trochę zielonego :) Karma zawsze wraca.


  • Sposób nr 3. Wyciśnij z jabłka ostatnie soki – gdy użyjesz odpowiedniej techniki – będą gęste od witamin i orzeźwiające. Pij schłodzone.


  • Sposób nr 4. Na koniec poczaruj w kuchni i nabrudź trochę – zrób dżem i daj go bliskiej Ci osobie  – bo cudze szczęście to również Twoja przyjemność! Pamiętaj, cynamon to afrodyzjak ;)

 

Wiktor
Wiktor Leśniak

Mam słabość do ładnych rzeczy, dobrych ludzi i smacznego jedzenia, toteż nie rezygnuję z niczego co dodaje życiu kolorów. Hedonizm traktuję jak lekarstwo. Przyjemność wzmaga dobre myślenie. I dobre zdrowie też! Moda, zdjęcia i podróże to mój świat - gdy tylko mogę - tam właśnie uciekam.

Related Posts
florencja florence bagno a ripoli pool party
płaszcz golf zara emporio armani okulary słoneczne srebrne buty zign spodnie cheap monday kraków nowa huta

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *