MOMENTY CHWAŁY

Należy celebrować je z przemyślanym przytupem. Niecodziennie wyjątkowy moment życia przyciąga jednocześnie wszystkich ważnych nam ludzi. Jeśli jest powód, potraktuj go dobrym szampanem i atmosferą. Wynagrodź wszystkich, którzy stale wznosili Cię ku górze.


Frank Sinatra – MY WAY


Ukończyłem studia. Nie była to błoga historia, 5 lat pracowałem na ten moment. Był to raczej czas wielu cennych doświadczeń, pracy nad własną determinacją i charakterem. Okres wieku wyrzeczeń, ale też próba ugięcia czasu, pogodzenia pragnień wieku i potrzeby ciągłej dyscypliny. Była to przygoda, która nauczyła mnie samodzielności i walki ducha, nawiązywania nowych przyjaźni i umacniania starych. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy trwali przy mnie, wspierali mnie i hartowali. Dziękuję za wszystkie piękne wspomnienia, za ciągłe odrywanie mnie od obowiązków, ale też nieustanne słowa mobilizacji. Jestem wdzięczny za silnych rodziców, siostrę i przyjaciół, którzy zawsze mocno we mnie wierzyli, świętowali moje sukcesy i bagatelizowali porażki. Udowadniali, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Dzięki Wam wiem, że w życiu potrafię pogodzić wszystko. Odnaleźć złoty środek, dryfować między sacrum i profanum w stałym dążeniu do celu. Pięć lat wyobrażałem sobie ten moment. Mam go! Mój dyplom ukończenia kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wiktor
Wiktor Leśniak

Mam słabość do ładnych rzeczy, dobrych ludzi i smacznego jedzenia, toteż nie rezygnuję z niczego co dodaje życiu kolorów. Hedonizm traktuję jak lekarstwo. Przyjemność wzmaga dobre myślenie. I dobre zdrowie też! Moda, zdjęcia i podróże to mój świat - gdy tylko mogę - tam właśnie uciekam.

Related Posts
florencja florence bagno a ripoli pool party
płaszcz golf zara emporio armani okulary słoneczne srebrne buty zign spodnie cheap monday kraków nowa huta

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *