ZATRZYMASZ SIĘ?

Od pewnego czasu tlą mi się w głowie myśli o istocie sensu życia, o priorytetach, upływie sił i przemijalności. Bo przecież nic nie jest dane nam raz na zawsze. Ani miłość, ani zdrowie, czas płynie nieprzerwanie. Dokąd zmierzamy i dlaczego w zachłannym pędzie życia nie doceniamy wartości kanonicznie ważnych?


Lukas Graham – 7 Years (♥♥♥)


Wciąż szukam odpowiedzi na te pytania. Jedno jest pewne. Piękne życie tworzą dobrzy ludzie i zdrowe relacje. Patrząc na stare zdjęcia moich rodziców, smutno mi na myśl, że musieli się starzeć abym sam mógł dojść do etapu wkraczania w dorosłe życie. A przecież jeszcze przed chwilą byli tak młodzi i silni. Zegar tyka. Dlatego na piedestale wartości zawsze stoją emocje moich najbliższych, dowody wspólnej przyjaźni i wspólna radość. W tej kwestii reguła „odstawiania na pózniej” działa wyjątkowo nieskutecznie. Cieżko nadrabiać stracony czas. Każdy etap życia rodzi okazje, które raz niewykorzystane przepadają bezpowrotnie. Tajemnicza recepta na przyjaźń, w swoich składowych, „systematyczność” zawiera w zdecydowanej przewadze. Dlatego pokazujmy ważnym nam bliskim – jak są nam ważni i bliscy. W słowach zaklęta jest wielka moc, trzeba jej tylko mądrze użyć. Celebrujmy z przyjaciółmi wyjątkowe momenty. Zatrzymaj się i pomyśl. Bez względu na sposób tych rozważań, to właśnie ludzie nadają życiu pełnię wszelakiego sensu. Wzajemny szacunek i troska to preludium dobrego życia.


Płaszcz: ZARA
Golf: Marc O’Polo
Spodnie: H&M
Buty: Royal Republiq
Rękawiczki: The Savile Row Company
Torba: The Cambridge Satchel Company
Zdjęcia: Aneta Siemieniuk FOT.SIEMI
Wiktor
Wiktor Leśniak

Mam słabość do ładnych rzeczy, dobrych ludzi i smacznego jedzenia, toteż nie rezygnuję z niczego co dodaje życiu kolorów. Hedonizm traktuję jak lekarstwo. Przyjemność wzmaga dobre myślenie. I dobre zdrowie też! Moda, zdjęcia i podróże to mój świat - gdy tylko mogę - tam właśnie uciekam.

Related Posts
płaszcz golf zara emporio armani okulary słoneczne srebrne buty zign spodnie cheap monday kraków nowa huta
koszula moschino płaszcz bytom spodnie cheap monday cricoteka

Discussion about this post

  1. Mr.B pisze:

    Twoje teksty zakrawają o poradniki psychologiczne i filozofię new age :) Nie ujmując twojej twórczości gratuluję lekkiego pióra i swobody wypowiadanych myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *